O Nas

Zakład Cukierniczo-Piekarniczy Rafał Rozwadowski to firma rodzinna, która od początku swojej działalności oferuje wyroby cukiernicze na najwyższym poziomie.

Posiadamy wykształcenie stosowne do wykonywanej pracy i to ono wyznaczyło nam kierunek, w którym podążyliśmy. Umiejętności cukiernicze zdobywaliśmy u najlepszych.

Długie godziny spędzone aktywnie w pracowni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego procentują dziś w wyroby o wyjątkowym smaku i atrakcyjnym wyglądzie. Zdobyta wiedza i umiejętności, a przede wszystkim pasja do cukiernictwa, umożliwiły nam otworzenie firmy, która pozwala nam spełniać się zawodowo.

Zakład został otwarty w 2007 roku i specjalizuje się w produkcji wyrobów cukierniczych na każdą okazję. Załoga cukierni oraz rozbudowane zaplecze techniczne są w stanie sprostać największym i najbardziej wymagającym zamówieniom.

Czynnie uczestniczymy w życiu społecznym miasta poprzez organizowanie szkoleń dla uczniów białostockich szkół. Jako osoby z przygotowaniem pedagogicznym posiadamy uprawnienia do pracy z najmłodszymi uczestnikami warsztatów.

Ciężka i konsekwentna praca umożliwiła nam otwarcie własnego sklepu, w którym oferujemy swoje słodkości:

  • torty na każdą okazję,
  • ciasta,
  • ciastka drobne,
  • desery,
  • i wiele innych.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy również możliwość składania zamówień drogą telefoniczną pod numerem 606 698 072. Przy zamówieniach powyżej 100 zł proponujemy dowóz GRATIS na terenie Białegostoku, dzięki czemu oszczędzamy Państwa czas, a przede wszystkim zapewniamy bezpieczny transport wypieków.

Zapraszamy gorąco do naszej krainy słodkości!

[modula id=”1013″]
MENU